Ginato Clementino Orange Gin 5cl Mini
Ginato Clementino Orange Gin 5cl Mini
- € 4,25
- Italië
- 43
- Gin
- Citrus Gin
Ginato Clementino Orange Gin 5cl Mini
Ginato Clementino Orange Gin 5cl Mini

Mini flesjes 5cl Ginato Clementio Orange
Door vakkundig de beste Nebbiolo-druif te mengen met Clementines en jeneverbessen, hebben ze een prachtige gin gecreëerd die buitengewoon uniek is en de ware essentie van Italiëuitstraalt. Heerlijke gin met de in Italië geteelde Nebbiolo-druif!
De jeneverbes is afkomstig uit de glooiende heuvels van Toscane en het groene hart van Umbrië. De gewassen groeien op grote hoogte waar er weinig bomen en veel wilde bloemen zijn. De Italiaanse bessen zijn kleiner, hoger van kwaliteit, complexer en fruitiger van smaak.
De Ginato-collectie gins is gemaakt met behulp van de ware essentie van Italië - Pinot Grigio, Sangiovese, Nebbiolo en Barbera.
Deze druivensoorten zijn allemaal te vinden in de mooiste teeltgebieden van Italië, die rond de idyllische meren van het noorden liggen Zuid-Italië is gezegend met een mediterraan klimaat.
Zonnige warme dagen en koude nachten, in combinatie met een uniek terroir , geven de citrusvruchten een typische zoetheid en smaak die je nergens anders ter wereld vindt provincie Emilia Romagna, een diverse regio met badplaatsen, historische steden en ongelooflijke Italiaanse gastronomie.
En hoe smaakt de Ginato Clementino Orange?
Je proeft de smaak van rode druiven en een vleugje roos, vergezeld met jeneverbes en zoete citrus
-
Diameter in cm4
-
Hoogte in cm10