U heeft niets in uw winkelwagen.

Subtotaal: € 0,00

Soorten wijn & druiven overzicht

wines-grapes-varietals-icon

Lees en lees alles over de meest populaire druiven en wijnen ter wereld. Van Merlot tot Malbec: hier vind je het. In een korte samenvatting vertellen we je alles wat je moet weten over de wijn waarin je geïnteresseerd bent.

Hoofd Druiven & wijnen

Bordeaux  bordeau-vinopio-be *Bordeau bestellen

Burgundy  burgundy-vinopio-be

Cabernet Sauvignon   cabernet-sauvignon-vinopio-be*Cabernet Sauvignon bestellen

Chardonnay chardonnay *Chardonnay bestellen

Chianti chianti-vinopio-be  *Chianti bestellen

Malbec malbec-wijnen-vinopio-be *Malbec bestellen

Merlot  merlot-vinopio-be  *Merlot bestellen

Pinot Grigio / Gris   pinot-grigio-gris-vinopio-be *Pinot Grigio bestellen  *Pinot Gris bestellen

Pinot Noir  pinot-noir-vinopio-be  *Pinot Noir bestellen

Riesling  riesling-vinopio-be  *Riesling bestellen

Rioja  *Rioja bestellen

Rosé Wine  rose-wijn-vinopio-be  *Rosé Wijn bestellen

Sauvignon Blanc  sauvignon-blanc-vinopio-be  *Sauvignon Blanc bestellen

Moussserde wijnen  sparkel-wijnen-vinopio-be *Bruisende wijnen bestellen

Syrah & Shiraz  syrah-shiraz-wijn-vinopio-be *Syrah wijnen bestellen  *Shiraz wijnen

bestellen

Zinfandel, rood & wit  zinfandel-rode-en-witte-wijn-vinopio-be  *Zinfandel bestellen

Meer Druiven & Wijnen

Barbera  barbera-vinopio-be  *Barbera bestellen

Blaufrankisch  blaufrankisch-vinopio-be  *Blaufrankisch bestellen

Cabernet Franc  cabernet-franc-vinopio-be  *Cabernet Franc bestellen

Carmenere  carmenere-vinopio-be  *Carmenere bestellen

Chenin Blanc  chenin-blanc-vinopio  *Chenin Blanc bestellen

Gamay  gamay-vinopio-be *Gamay bestellen

Grenache (Garnacha)  genache-vinopio-be  *Grenache bestellen

Gewurztraminer  gewuztraminer-vinopio-be * Gewurztraminer bestellen

Gruner Veltliner  gruner-veltliner-vinopio-be  *Gruner Veltliner bestellen

Moscato  moscato-vinopio-be    *Moscato bestellen

Nebbiolo  nebbiolo-wijnen-vinopio-be  *Nebbiolo bestellen

Petite Sirah  petite-sirah-vinopio-be  * Petite Sirah bestellen

Sauternes